نایلون و نایلکس

مزایای نایلون و نایلکس های چاپی اختصاصی

در این مقاله سعی داریم که به یک سوال مهم که همیشه در ذهن مخاطبین ما به وجود می آید پاسخ دهیم . سوال مهمِ << مزیت های نایلون و نایلکس های اختصاصی >>اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید مطمئناً یکبار به این موضوع فکر کردید که :

چرا باید از نایلون های مخصوص خودم استفاده کنم ؟نایلون های اختصاصی برای من به صرفه هستند ؟چه تاثیر مثبتی رو برای کسب و کار من ایجاد میکنه ؟آیا ارزش هزینه کردن داره ؟این موضوع برای کسب و کار من و پیشرفت من چقدر اهمیت داره ؟

و کلی سوال دیگه که در ذهن شما به وجود می آید که ما سعی میکنیم در این مقاله شما را کاملا راهنمایی کنیم تا تصمیم درست را اتخاد کنید 

چرا باید از نایلون اختصاصی خودم استفاده کنم؟

صاحبین مشاغل همیشه به دنبال راهی برای افزایش فروش خودشان هستند . برای رسیدن به این هدف در قدم اول لازمه که شما محصول وخدمات با کیفیتی را ارائه دهید،در قدم بعدی مهمه که شما بتوانید افراد را از خدمات و محصول با کیفیتی که ارائه می دهید مطلع سازید . جهت آگاه سازی افراد شما باید به تبلیغات بپردازید و مبلغی را برای تبلیغات خود اختصاص دهید تا افراد بیشتری با فعالیت شما آشنا شوند و شما را به عنوان یکی از گزینه های خرید خود در نظر بگیرند ،این امر موجب افزایش بازدید و در نهایت به افزایش فروش شما منجر می شود .بدیهی که مبلغی را که شما برای تبلیغات خود هزینه کردید در طول زمان با افزایش فروش به چرخه بازمیگردد .(در صورتی که تبلیغات شما هدفمند و با آگاهی انجام شود )،اما مسئله مهمی که که وجود دارد هزینه بالا تیلیغات (در سطح وسیع و مؤثر ) میباشد که از از عهده هر کسی بر نمی آید و عملا تبلیغات را در یک بازه زمانی کوتاه می شود انجام داد و در اکثر مواقع همراه با یک  ریسک که آیا تاثیر گذار خواهد بود همراه است .از جمله روش های رایج تبلیغات میشود به پخش تراکت و نصب بیلبورد اشاره کرد که هر کدام مزایا و معایب خودشان را دارند . از مزایای این روش ها می شود به تاثیرات مثبت تبلیغات در کسب و کار و کمک به دیده شدن و معرفی خود به دیگران اشاره کرد .از معایب هم میتوان به مدت زمان کوتاه تبلیغات و مشخص نبودن مخاطب هدف و همچنین ماندگاری و تاثیرگذاری پایین نام برد .این روزها کسی به تراکت های کاغذی توجه نمیکنه و تراکت را نزد خودشان نگه نمی دارند . همچنین هر کسی توان مالی اجاره بیلبور های تبلیغاتی را در سطح شهر نداره .اما بین این بازار تبلیغات داغ روش دیگری وجود دارد که کارشناسان تبلیغاتی آن را در دسته تبلیغات هوشمندانه قرار می دهند و یکی از مورد توجه ترین روش تبلیغات میان افراد آگاه می باشد .

که از آن به اسم بیلبورد های تبلیغاتی کوچک یاد میکنند .

نایلون و نایلکس های اختصاصی که روز به روز به محبوبیت آنها افزوده میشود .

مزایای نایلون های چاپی

 1 – کمک به برندسازی کسب و کار

2 – متفاوت و خاص شدن کسب و کار شما نسبت رقبا

3 – افزایش اعتماد افراد جامعه به برند و محصول شما

4 – تبلیغات هدفمند و تاثیرگذار

5 – هزینه کم

6 – یادآوری  نام و برند شما به مشتریان بالقوه (با مشاهده بیلبورد های شما در تمام مناطق شهر )

7 – ثبت اطلاعات تماس ، لگو ، آدرس و شعار تبلیغاتی شما روی نایلون ها و در نهایت دسترسی آسان تر به شما     

کمک به برندسازی کسب و کار

با برندسازی سازی ، کسب و کار شما از رقیبانتان متمایز می شود و این وجه تمایز موجب بهتر دیده شدن شما میان رقیبانتان می گردد . در کسب و کار خود به این نکته توجه کنید که دیده شدن کافی نیست ؛ بلکه باید بهترین دیده شوید و برای این کار از هیچ اقدامی دریغ نکنید .

در واقع شما با برند سازی به کار خودتان ارزش می دهید و اعتبار شما نزد مشتری بیشتر می شود . حک شدن نام و برند و لگوی خود را در ذهن مشتری جدی بگیرید .

تبلیغات هدفمند و تاثیر گذار

 بسیار مهم است که تبلیغاتی که انجام می دهید هدفمند باشد و به دست مخاطب شما برسد .بهترین نوع تبلیغ ، تبلیغ توسط مشتری می باشد . مشتری بعد از خرید از شما و جلب رضایتش ، در اکثر مواقع ناخود آگاه اقدام به تبلیغ کالای شما به اطرافیان خود میکند و در این میان بیلبورد شما اعتبار شما را به مشتری بالقوه منقل میکند .

هزینه پایین نایلون چاپی اختصاصی

 اختلاف قیمت نایلون های اختصاصی نسبت به نایلون های عمومی مقدار اندکی می باشد و این تفاوت قیمت اندک هزینه ای است که شما همزمان برای رفع نیاز مشتری به نایلون و هم برندسازی و تبلیغات خود می پردازید که قابل برگشت هم هست . این هزینه اندک را اگر در کیلو تقسیم بر تعداد نایلون کنید مشاهده می کنید که تفاوت قیمت در هر نایلون اختصاصی نسبت به عمومی بسیــــــار اندک است اما اثرگذاری مثبت آن بسیار زیاد .

چاپ نایلون با لوگو و برند اختصاصی

اگر نایلون شما کیفیت و دوام لازم را دارا باشد توسط مشتری برای استفاده مجدد به عنوان کیسه خرید نگهداری می شود و با آن در سطح شهر تردد می کند . یعنی یک تبلیغ هوشمندانه با ماندگاری بالا و طولانی مدت .با دست به دست شدن نایلون های شما اطلاعات شما ، راه های ارتباطی و پیام تبلیغاتی شما در ذهن بسیاری حک می شود و دسترسی به شما را سریع و آسان میکند .

سفارش نایلون چاپی اختصاصی

ما در شرکت بازکو سالهاست که مشتریان بسیاری داریم که به اهمیت این موضوع پی برده اند و همواره از خدمات ما بهره می برند .در بازکو تمام تلاش ما تولید محصولی با کیفیت می باشد که خواسته شما را کاملا برطرف کند .ما طراحی کاملا رایگان برای شما انجام می دهیم و نایلون مورد نیاز شما را در هر سایزی که بخواهید تولید میکنیم .کارشناسان ما می توانند مناسب ترین محصول را به جهت جنس ، نوع کاربری ، سایز ، طرح ، رنگ  و قیمت را به شما پیشنهاد دهند تا بهترین انتخاب را داشته باشید .

 

3 دیدگاه دربارهٔ «مزایای نایلون و نایلکس های چاپی اختصاصی»

  1. بازتاب: بیش از 100 ایده برای انتخاب شعار تبلیغاتی - بازکو

  2. بازتاب: وجه تمایز بازکو نسبت به رقبا چیست ؟ - بازکو

  3. بازتاب: قیمت نایلون چاپی در بازار ایران چقدر است ؟؟؟ - بازکو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *