درباره‌ی ما

بازکو پیشرو در صنعت چاپ و بسته بندی با مدیریت مهندس حسین ایرانمنش ; چندین سال است که در زمینه تولید پاکت های نایلونی ، بگ های پارچه ای و سفره های یک بار مصرف فعالیت مستمر دارد . که در سایز های مختلف و حجم های بالا قادر به تولید می باشد .

 بازکو علاوه بر تولید در زمینه چاپ فعالیت گسترده ای دارد که پاکت های نایلونی و ساک های پارچه ای با چاپ اختصاصی یکی از محصولات پر طرفدار این مجموعه می باشد ، که بسیاری از کسب و کارها از این طریق تبلیغی ارزان و تاثیرگذار بهره میبرند .

خط تولید و کارخانه جات بازکو در استان کرمان قرار دارد که با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا تولید و چاپ انجام می گردد و به موجب آن محصولات تولید شده بازکو از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در سریع ترین زمان ممکن تولید و چاپ برای کسب و کار ها صورت میگیرد . 

 همچنين محصولات بازکو دارای گارانتي کيفيت مي باشند و قبل از خروج از خط توليد کنترل کيفيت انجام میشود و در هر زمانی که محصولات مشکل کيفيتي داشته باشند اين مجموعه پاسخگو خواهد بود .

دفتر مرکزی بازکو در شهر کرمان واقع شده است . بازکو در استان کرمان راه تبلیغاتی بسیار ارزان و به صرفه ای ربرای کسب و کارهای استان ایجاد کرده است ، که طی سالیان اخیر رونق زیادی به این صنعت داده است .

 اما هم اکنون بازکو با راهکار های ویژه خود به کمک کسب و کار های تمام کشور رفته و در استان های مختلف نماینده فروش دارد ، هم چنین شعبه ای از این مجموعه در جزیره قشم افتتاح شده و آماده خدمت رسانی به هم وطنان جنوب می باشد . 

بازکو لباس زیبای محصول شما