کارخانه صنایع پلاستیک بازکو

شرکت صنایع پلاستیک به آفرید زراوند (بازکو) ، ثبت شده به شماره 1561 با شناسه ملی 14003926624 در سازمان صنعت معدن و تجارت، با بیش از 12 سال سابقه فعالیت در صنعت تولید محصولات پلیمری تک لایه و چند لایه (پاکت های نایلونی و نایلکسی فروشگاهی و سفره های یکبار مصرف و ... با چاپ اختصاصی) با مدیریت مهندس حسین ایرانمنش، مفتخر است که با برند های بزرگ کشور در زمینه تامین پاکت های فروشگاهی همکاری دارد. خط تولید و کارخانه جات بازکو در استان کرمان قرار دارد که با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا تولید و چاپ انجام می گردد و به موجب آن محصولات تولید شده بازکو از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در سریع ترین زمان ممکن تولید و چاپ برای کسب و کار ها صورت می گیرد.

کارخانه صنایع پلاستیک بازکو

خط تولید و کارخانه جات بازکو در استان کرمان قرار دارد که با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا تولید و چاپ انجام می گردد و به موجب آن محصولات تولید شده بازکو از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در سریع ترین زمان ممکن تولید و چاپ برای کسب و کار ها صورت می گیرد. 

 همچنين محصولات بازکو دارای گارانتی کيفيت می باشند و قبل از خروج از خط توليد کنترل کيفيت انجام می شود و در هر زمانی که محصولات مشکل کيفيتی داشته باشند اين مجموعه پاسخگو خواهد بود.

امکان ارسال تمامی محصولات در هر حجمی به سراسر نقاط ایران وجود دارد و روزانه حجم قابل توجهی از تولیدات به سراسر کشور ارسال میگردد. محصولات بازکو نه تنها در ایران، بلکه در کشور های همسایه از جمله ترکیه، عراق، امارت متحده عربی و… نیز به فروش می‌رسد و سالیانه حجم قابل توجهی صادرات به کشور های منطقه صورت میگیرد.
تمامی محصولات بازکو توسط جدیدترین ماشین آلات روز دنیا و با تکنولوژی سه لایه، تولید میشوند. مهم ترین هدف بازکو ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت میباشد و از این رو تمامی محصولات تولید شده در بازکو ضمانت 100 درصد کیفیت دارند.
رضایت مشتریان شرط اول در کار ماست و بزرگترین دارایی بازکو رضایتمندی مشتریانش است.

چرا ما را انتخاب کنید؟

دلیل انتخاب ما

شرکت معتبر

شرکت دارای نماد اعتماد صنعت معدن و تجارت و شماره ثبت است.

100% گارانتی

تمامی محصولات ما دارای گارانتی و ضمانت صددرصد هستند.

دریافت مستقیم از کارخانه

خرید بدون واسطه و مستقیم از کارخانه با بهترین قیمت و کیفیت