داستان بازکو

شرکت صنایع پلاستیک به آفرید زراوند (بازکو) ، ثبت شده به شماره 1561 با شناسه ملی 14003926624 در سازمان صنعت معدن و تجارت، با بیش از 12 سال سابقه فعالیت در صنعت تولید محصولات پلیمری تک لایه و چند لایه (پاکت های نایلونی و نایلکسی فروشگاهی و سفره های یکبار مصرف و … با چاپ اختصاصی) با مدیریت مهندس حسین ایرانمنش، مفتخر است که با برند های بزرگ کشور در زمینه تامین پاکت های فروشگاهی همکاری دارد. خط تولید و کارخانه جات بازکو در استان کرمان قرار دارد که با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا تولید و چاپ انجام می گردد و به موجب آن محصولات تولید شده بازکو از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در سریع ترین زمان ممکن تولید و چاپ برای کسب و کار ها صورت می گیرد.

خط تولید و کارخانه جات بازکو در استان کرمان قرار دارد که با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا تولید و چاپ انجام می گردد و به موجب آن محصولات تولید شده بازکو از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در سریع ترین زمان ممکن تولید و چاپ برای کسب و کار ها صورت می گیرد.

همچنين محصولات بازکو دارای گارانتی کيفيت می باشند و قبل از خروج از خط توليد کنترل کيفيت انجام می شود و در هر زمانی که محصولات مشکل کيفيتی داشته باشند اين مجموعه پاسخگو خواهد بود.

امکان ارسال تمامی محصولات در هر حجمی به سراسر نقاط ایران وجود دارد و روزانه حجم قابل توجهی از تولیدات به سراسر کشور ارسال میگردد. محصولات بازکو نه تنها در ایران، بلکه در کشور های همسایه از جمله ترکیه، عراق، امارت متحده عربی و… نیز به فروش می‌رسد و سالیانه حجم قابل توجهی صادرات به کشور های منطقه صورت میگیرد.
تمامی محصولات بازکو توسط جدیدترین ماشین آلات روز دنیا و با تکنولوژی سه لایه، تولید میشوند. مهم ترین هدف بازکو ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت میباشد و از این رو تمامی محصولات تولید شده در بازکو ضمانت 100 درصد کیفیت دارند.
بازکو

رضایت مشتریان شرط اول در کار ماست و بزرگترین دارایی بازکو رضایتمندی مشتریانش است.

بازکو

مهندس ایرانمنش مدیر عامل صنایع پلاستیک بازکو

بازکو ، به عنوان یکی از جوانترین و بزرگترین شرکت ها در صنعت تولید فیلم های تک لایه و چند لایه پلی اتیلن ، رشد قابل توجهی در سال های گذشته داشته است. این رشد تنها از اقدامات ابتکاری ، روح کارآفرینی و اولویت قرار دادن رضایت مشتری نشات گرفته است.

کسب‌وکارها در سراسر دنیا به‌سرعت در حال رشد هستند و در این میان کسب‌و‌کاری که بتواند همسو با توسعه، خود را به‌روز نـگاه دارد زنده می‌ماند . ما نیز در طول سالهای گذشته همیشه متعهد به نوآوری و همواره با توسعه فن آوری های جدید همگام بوده ایم ، تا بتوانیم مزیت رقابتی خود را در بازار حفظ نموده و محصولات و خدمات با کیفیت تری را در سراسر کشور عزیزمان ایران و همچنین کشور های همسایه ارائه دهیم و قدم‌های بزرگتری برای توسعه برداریم .

تلاش من و تمامی پرسنل مشغول در بازکو با تکیه بر تجربه و تلاش بی درنگ در همه ی بخش ها اعم از تولید ، فروش ، طراحی ، لجستیک و … همیشه بهبود مستمر سطح دانش فنی و مهارت ها است تا رضایت شما را از طریق ایجاد ارزش به دست بیاوریم و در راستای افزایش رضایت‌مندی کلیه ذینفعان و همچنین رعایت الزامات قانونی و افزایش کیفیت و خدمات پس از فروش تولیدات خود پیشروی کنیم .

در پایان، مایلم از تمامی مشتریان ارزشمندی که به ما اعتماد نموده تشکر کنم و یاد آور شوم که ایجاد روابط بلند مدت با شما مشتریان گرانقدر و همچنین ایجاد حس خرید خوب در اولویت سیستم کاری ما قرار دارد .

با آرزوی موفقیت روز افزون و رشد بی وقفه در کسب و کار تمامی هم وطنانم

حسین ایرانمنش
مدیر عامل

بیش از 100 نیروی متخصص

همکاری با بیش از 100 متخصص در صنایع پلاستیک بازکو

طراحی کاملا اختصاصی

طراحی نایلون چاپی کاملا منطبق با طرح دلخواه شما

بیش از 12 سال سابقه

بیش از 12 سال در کنار شما هستیم.

ارسال به سراسر ایران

ارسال به دور ترین نقاط ایران در کمتر از یک هفته